Кафедра анатомії і фізіології людини та тварин 

Теги


Про кафедру

Кафедра анатомії і фізіології людини та тварин

   Кафедра анатомії і фізіології засновано 1998 році згідно наказу ректора університету у зв’язку з відкриттям спеціальності «Біологія». Навчальний процес забезпечують: один доктор наук, професор та вісім кандидатів наук – доцентів.
   На кафедрі згідно з навчальним планом читаються такі дисципліни: загальна цитологія, гістологія, анатомія, фізіологія людини і тварин, основи наукових досліджень, охорона здоров’я дітей і основи медичних знань, а також у зв’язку з відкриттям спеціалізації «Фізіологія людини і тварин» такі спецкурси: ендокринологія, фізіологічні аспекти патології, фізіологія збудливих тканин, фізіологія клітини, гематологія, фізіологія трудових процесів, фізіологія системи травлення, фізіологія стресу, екологічна фізіологія, основи патологічних процесів, розвиток фізіологічних функцій в онтогенезі, великий практикум, цитологічна техніка та діагностика мікропрепаратів.
   Працівники кафедри ведуть навчальний процес у філіалах університету: Долинському, Калуському,  Чортківському, Рахівському, де читають лекції і проводять практичні заняття з вікової фізіології, валеології, анатомії центральної нервової системи, фізіології вищої діяльності, антропології, анатомії, фізіології і патології з основами генетики, основ педіатрії, санітарії і гігієни, геронтології, сексології і сексопатології.
   До всіх дисциплін розроблені робочі програми, тексти лекцій, методичні посібники для студентів.За останні 3 роки підготовлено і надруковано 15 навчальних посібників. Працівниками кафедри оформлено п’ять навчальних кабінетів: з анатомії, фізіології, валеології, педіатрії, цивільного захисту. Навчальні кабінети обладнані великою кількістю муляжів, вологих препаратів з різних розділів анатомії людини і тварин, таблиць, стендів. Навчальний процес студентів забезпечений достатньою кількістю різноманітної апаратури.
   При кафедрі створено гістологічну лабораторію в якій проводять структурно-функціональні дослідження аспіранти, спеціалісти і магістри.
   На кафедрі функціонує очна і заочна аспірантура, що дозволяє готувати фахівців найвищої категорії. Підготовлено 4 кандидата наук.
   Кафедра співпрацює з кафедрою анатомії людини Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, кафедрами анатомії людини, гістології і ембріологї Івано-Франківського державного медичного університету, НДІ Морфології людини академії наук Російської федерації.
   Працівники кафедри розробляють наукову тему "Морфофункціональний стан кровоносного русла і тканинних елементів чоловічої статевої залози в умовах впливу патогенних факторів" та науково-дослідний проект "Гірська школа. Стан, проблеми, шляхи вирішення".
   За 8 років існування кафедри у наукових журналах та інших виданнях опубліковано понад 250 наукових праць, в тому числі 4 монографії: Морфологія яєчка, Гіпоксія і сперматогенез, Травмоване яєчко, Орхоепідидиміт, Клінічна анатомія яєчка.

Науковою роботою на кафедрі кожного року активно займаються  студенти, які пишуть кваліфікаційні, дипломні і магістерські роботи. Результати  доповідають на щорічних студентських наукових конференціях університету та захищають вже названі роботи. Студенти на основі результатів проведених досліджень активно публікуються в наукових збірниках і вісниках. 

Форма входу
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Св"ята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відвідини

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz